Сходи на горище

17 товарів

Горищні сходи для вашого будинку

Горищні сходи – зручні і функціональні конструкції, призначені для виходу на горище або мансарду. Матеріали, які використовуються для їх виготовлення – дерево, сталь, алюміній. Переваги в порівнянні з переносними драбинами такі:

  • закріплені безпосередньо в потрібному місці – не вимагають переміщення,
  • компактно складаються у вигляді блоку на стелі і легко розкладаються;
  • займають мінімум простору в розкладеному вигляді,
  • забезпечені спеціальними запорами для запобігання проникнення у будинок через горище;
  • обладнуються утепленим люком, що забезпечує достатню для умов середньої кліматичної смуги теплоізоляцію;
  • ергономічні – спроектовані для зручності;
  • естетичний вигляд – підійдуть під будь-який інтер'єр.

Якщо у Львові вам знадобляться горищні сходи, то перед тим, як вибрати, де купувати, потрібно визначитися, який тип підійде безпосередньо під ваші умови. Розрізняються вони за матеріалами, з яких виготовлені за типом конструкції.

Складні дерев'яні секційні сходи виробляються в основному із сосни, яка володіє міцністю і довговічністю, поряд з доступною ціною. Конструкція надійна. Секції з'єднуються способом «ластівчин хвіст». Протиковзкі виїмки та наявність поручнів роблять сходи безпечними. Дерев'яні моделі доступні за ціною, надійні, екологічні.

Складні металеві секційні моделі виготовляються зі зносостійкого матеріалу. З'єднуються секції шарнірними кріпленнями. Порівняно з дерев'яними, металеві сходи міцніші і довговічніші і рекомендуються для частого активного використання.

Металеві конструкції з ножничною системою компактніші в складеному вигляді, ніж секційні, тому рекомендуються для використання там, де простір обмежений. Механізм відкриття за допомогою стрижня застосуємо для високих стель.

Купити сходи для горища

Найбільшою популярністю у Львові користуються горищні сходи Fakro. Компанія «Fakro» - бренд зі світовим ім'ям, що спеціалізується на виробництві обладнання та матеріалів для облаштування мансард і горищ – горищних вікон та сходів, підпокрівельних плівок для гідроізоляції, аксесуарів і фурнітури для вікон. Виробничі підприємства компанії розташовані в Польщі, Україні та Росії, а продукція експортується по всьому світу. Екологічність і безвідходність виробництва – одні з пріоритетів компанії.

Цінова політика «Fakro» спрямована на те, щоб зробити продукцію максимально доступною для середнього класу споживачів при дотриманні стандартів якості та безпеки (підтверджено сертифікатами).

Купити сходи «Fakro» у Львові можна, зв'язавшись по телефону з нашим менеджером. При замовленні необхідно повідомити основну інформацію – виробник і модель (або отримати консультацію щодо відповідного варіанту для Ваших умов), повідомити місце доставки і обговорити попередні терміни поставки товару.

Вибрати товар можна безпосередньо в нашому магазині у Львові, або на сайті. При здійсненні замовлення необхідно обов'язково обумовити способи оплати (готівкова або безготівкова) і доставки (самовивіз, доставка по місту, відправка Новою поштою).

При прийомі товару необхідно перевірити цілісність та комплектність товару.

Ціна на горищні сходи у Львові у нас об'єктивна, справедлива і не перевищує рівень пропозицій конкурентів.