Газобетон

46 товарів

Газобетон є затребуваним будівельним матеріалом, який широко застосовується в житловому будівництві. Він застосовується для будівництва будь-яких видів стін, таких як зовнішніх, несучих, перегородкових. Якісні звукоізоляційні характеристики, а також невелика маса дають можливість заощадити на фундаменті і звукоізоляційних матеріалах, а газоблок з щільністю d300-d400 може обійтися без утеплення. Так само газобетонні блоки не бояться гниття. Кладка виробляється в більш швидкий термін, ніж кладка стін з цегли, до того ж і вартість газобетону набагато нижче, якщо перерахувати підсумкову вартість будівництва будівлі.

Технічні характеристики газоблоку

  • Невелика вага. Наприклад, блок D500 з габаритами 30х25х60 см і масою приблизно 30 кг, замінює 22 цеглини, маса яких може бути більше 80 кг;
  • Пожежна безпека. Будматеріал, який використовується у виробничих цілях, з мінеральним походженням, за власними характеристиками є не пальним. З цієї причини блоки можуть витримувати вплив відкритого вогню протягом 3 годин.
  • Морозостійкість - цей матеріал витримує більше 25 циклів заморозків або відтавань;
  • Міцність – цей матеріал відрізняється високими показниками міцності під час стиску завдяки його проходження крізь автоклавную установку;
  • Економічність. З допомогою великих габаритів і невеликої маси будівництво виробляється набагато швидше, ніж з інших будматеріалів. Подібні монтажні роботи може виконувати одна людина. Дані властивості знижують витрати на перевезення і витрати на облаштування підстави.

Переваги застосування газоблоку

  1. Усадка після будівельних робіт. Подібна характеристика досягає 0,2-0,5%, і вона є майже непомітною, наприклад, усадка дерев'яних будинків досягає майже 15%;
  2. Естетичність. З допомогою рівних стін обробка здійснюється просто і без особливих грошових витрат;
  3. Пожежна безпека. До складу не входять горючі матеріали, з цієї причини купити газоблок у Львові варто, якщо ви хочете мати будматеріал з високою опірністю відритому вогню.
  4. Термін експлуатації -  так як структура не боїться гниття і пліснявіння, а також витримує безліч циклів заморозків або відтавань, термін експлуатації будівлі становить щонайменше 60 років;
  5. Економічність. Демократична вартість газоблоку у Львові дозволяє відносити його до одним з найбільш доступних будматеріалів по співвідношенню ціна-якість.

Купити газоблок у Львові

Компанія «Старти Львів» реалізує газобетон у Львові за найнижчими цінами, так як обсяг продажів дозволяє відпускати товар за мінімальною ціною. Матеріал знаходиться на складі і відвантаження може бути проведене в день замовлення. Ціна газоблоку у Львові та Львівській області на нашому сайті завжди актуальна. Так само ми можемо здійснити доставку на об'єкт завдяки власному автопарку.