Гідроізоляція

11 товарів

Інтернет-магазин будматеріалів "Старті Львів" пропонує купити плівки для пароізоляції у Львові. Ці матеріали використовуються для захисту мінеральної вати від намокання, щоб утеплювач не накопичував вологу і зберігав свої захисні властивості. Завдяки плівці для гідро - і пароізоляції Ви зможете істотно заощадити на опаленні.

Характеристики гідро - і пароізоляційної плівки

Мінеральна вата укладається в районі підлоги, стін і перекриттів, а також при облаштуванні покрівлі. Плівка для гідро - і пароізоляції захищає утеплювач не тільки від прямого проникнення вологи всередину, але і від утворення пари з зовнішнього середовища, який закупорює пори утеплювача і погіршує його теплоізоляційні властивості. Такий захист забезпечує надійне покриття від вологи, яка виникає після легкого літнього дощу і туману. Є декілька відмінностей плівки для паро - і гідроізоляції:

  1. Гідроізоляційна плівка пропускає пар лише в одному напрямку, а пароізоляційна - у декількох.
  2. Монтаж пароізоляційної плівки виробляється тільки зверху, це стосується як підлоги, так і стін.
  3. Пароізоляція являє собою матеріал, що має водонепроникне покриття з двох сторін, гідроізоляція - лише з внутрішньої сторони.

Паро - та гідроізоляційні плівки поділяються на дифузійні та супердифузійні. Дифузійні плівки мають меншу кількість пор, тому, на відміну від супердифузійних, ці матеріали мають більш низький рівень виведення пари. Між такою плівкою і утеплювачем обов'язково повинен залишатися невеликий зазор.

Замовити гідроізоляцію у Львові

Якщо ви бажаєте придбати плівки для гідроізоляції у Львові, звертайтеся в наш магазин по телефону або через форму зворотного зв'язку. Ми допоможемо вам підібрати матеріал у відповідності з конструкцією вашого будинку. Щоб ми могли правильно підібрати для вас матеріал, вам потрібно буде надати параметри вашого будинку, покрівлі та інших ділянок будівлі. Ціна плівок для гідроізоляції у Львові залежить від призначення і характеристик матеріалу. Магазин організовує доставку матеріалів пароізоляції у Львові та по території України, при замовленні необхідна часткова передоплата.