Цегла

42 товари

Цегла – це найдавніший будівельний матеріал, який і досі не втратив популярності і затребуваності. Він стійкий до будь-яких кліматичних умов, що збільшує область його використання. Відмітна властивість цегли - звукоізоляційна здатність. Цегляні стіни ефективно поглинають сторонні звуки. До переваг також варто віднести високу міцність, щільність, а також невелику ступінь поглинання вологи. Вогнестійкий матеріал, екологічний, а слабка ступінь теплопровідності матеріалу забезпечує в приміщенні оптимальний для людини мікроклімат.

Види:

  • Будівельна. Використовується для зведення фундаментів, стін. Вимоги до її зовнішнього вигляду невисокі, оскільки вона буде прихована декоративним шаром.
  • Облицювальна цегла у Львові. Застосовується для облицювання стін будинків.
  • Клінкерна. Отримується при високотемпературному випалюванні матеріалу, що володіє високою міцністю і довговічністю використання. Сфера застосування широка: його використовують для обробки фасадів будівель, також поширений тротуарний клінкер.
  • Шамотна цегла виготовляється з особливої суміші кварцу і вогнетривкої глини і використовується для кладки печей, камінів і споруд спеціального призначення.

Виробники цегли в місті Львів

  • Roben – історія бренду починається ще в 1855 році. В даний час сімейне підприємство Roben містить 14 заводів по всьому світу. Цегла Roben у Львові відрізняється високими якісними характеристиками, міцністю і довговічністю, а також доступною вартістю.
  • Біла Церква – Український клінкер не поступається за якістю зарубіжним аналогам. У той же час, ціна на клінкерну або декоративну цеглу у Львові нижче, оскільки відсутня необхідність переплати за складну логістику. Цегла Біла Церква у Львові представлена в широкому асортименті компанії «Максимус центр».
  • Керамейя – це успішне сучасне підприємство,що активно розвивається на ринку будівельних матеріалів в Україні, завоювавши популярність і визнання. 

Звернувшись в компанію «Старті Львів» ви отримаєте професійну консультацію і зможете вибрати тип матеріалу, з урахуванням специфіки його використання.

Купівля та доставка

Щоб купити цеглу у Львові, виберіть необхідний тип матеріалу, наприклад: шамотна цегла у Львові, і заповніть спеціальну форму на сайті, де вказується модель і кількість матеріалу в штуках, спосіб і терміни доставки.

Після цього для підтвердження замовлення і уточнення дати і часу доставки матеріалу за вказаною адресою з вами зв'яжеться менеджер компанії.

Оформляючи замовлення, ви самі вибираєте спосіб доставки:

  • Самовивіз;
  • адресна доставка цегли по Львову;

А вам залишається тільки прийняти матеріал в обумовлені терміни.