Мансардні вікна

27 товарів
8190 грн.
7530 грн.
6090 грн.
12830 грн.
7210 грн.
6550 грн.
5900 грн.
6090 грн.
5310 грн.

Вікна для мансарди у Львові

Мансардні вікна набирають популярність в приватному будівництві Львова, так як дозволяють перетворювати горища в повноцінні житлові приміщення. До конструкцій такого типу пред'являються підвищені вимоги до герметичності та теплоізоляції.

Каркаси дахових вікон виготовляються з дерева або пластику і кріпляться в скат даху. Існують моделі з вертикальним розташуванням, по конструкції схожі з традиційними фронтальними вікнами. Типи виробів за способом відкривання бувають розпашні, середньоповоротні і з піднятою віссю. Зустрічаються комбінації цих типів в одній моделі.

Провідними світовими виробниками обладнання для обробки горищ є фірми Velux (Данія) і Fakro (Польща). Купити мансардні вікна цих фірм можна у Львові.

Купити вікна для мансарди

Мансардні вікна Velux у Львові доступні через офіційну дилерську мережу, виробляються вони в країнах Європи. Velux є лідером цього ринку, по всьому світу відкрито 11 його виробництв. Заводи Fakro розташовані в Польщі, Росії та Україні, при цьому мансардні вікна Roto виробляються в тому числі у Львові.

Вартість конкретних моделей визначається в першу чергу їх розмірами, а також типом відкриваючого механізму, шклопакета і матеріалом рами. Ціни на мансардні вікна у Львові формуються у відповідності з торговою політикою виробників.

При виборі конкретної моделі слід керуватися параметрами приміщення і типом даху, кількістю і розмірами вікон, типом відкриваючого механізму, необхідністю комплектації внутрішніми і зовнішніми аксесуарами – жалюзі, маркізами і рольставнями.

Процес покупки включає етапи первинної консультації, оформлення замовлення і внесення часткової передоплати, замовлення аксесуарів і уточнення строків та адреси доставки. Остаточна оплата здійснюється після доставки і приймання товару покупцем.